Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
PLUS BANK
Ocena Klientów: ++++++
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 1.6  %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania.

 
Odsetki przed podatkiem: 40.00  PLN  
Podatek od odsetek: 7.60  PLN  
Odsetki po podatku: 32.40  PLN  
Informacje dodatkowe
 • Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł
  Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty
  Po zakończeniu lokaty środki przelewane są automatycznie na rachunek, z którego nastąpił wpływ na lokatę internetową
  Wypłata środków z lokaty internetowej, której okres deponowania wynosi:
  a) do 3 miesięcy włącznie powoduje całkowitą utratę naliczonych odsetek,
  b) powyżej 3 miesięcy, dokonywana:
  przed upływem 3 miesięcy liczonych od dnia założenia/odnowienia lokaty - powoduje całkowitą utratę naliczonych odsetek,
  po upływie 3 miesięcy liczonych od dnia założenia/odnowienia lokaty - powoduje wypłatę odsetek w wysokości obliczonej według najniższej stopy procentowej obowiązującej w Banku dla rachunków oszczędnościowych a'vista w złotych.
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Istnieje wieli stron internetowych, które używają miana „portal finansowy”, „serwis finansowy”. Ale żaden z nich nie podpowie Ci, gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt na samochód, gdzie założyć najlepsze lokaty bankowe czy konta osobiste. Rzadko który serwis finansowy udostępnia rzetelny kalkulator zdolności kredytowej, który policzy na jaką kwotę kredytu Cię stać. Zrobi to natomiast porównywarka finansowa. Jej specjaliści-analitycy oraz researcherzy codziennie aktualizacją setki informacji. Dokładają wszelkiej staranności, by kredyty, karty kredytowe, leasing czy konta bankowe były porównywane na podstawie rzetelnych i aktualnych informacji. Redaktorzy natomiast dbają o to, byś codziennie mógł przeczytać informacje o nowych produktach, które instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne) kierują na rynek.