Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 10 000 PLN, waluta: PLN, okres: 3 miesiące
Alior Bank
Ocena Klientów: ++++--
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 0.4  %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

Oprocentowanie w wysokości 0,40%dostępne jest wyłącznie dla lokat otwieranych w oddziałach własnych Alior Banku. Warunkiem skorzystania z oferty jest wypełnienieprzez klienta w oddziale, kwestionariusza inwestycyjnego służącego dookreśleniagrup docelowych dla poszczególnych instrumentów finansowych oraz określeniaczy klient należy do danej grupy docelowej, zgodnie z zasadami MIFID II. Oferta dotyczy wyłącznie klientów, którzy dotychczasnie posiadali wypełnionegoww. kwestionariuszainwestycyjnego. W okresie obowiązywania niniejszej promocji klient może otworzyć wyłącznie jedną taką lokatę na maksymalną kwotę 50 000 PLNlub 200000 PLN w przypadku posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w wersji Konto Elitarne

 
Odsetki przed podatkiem: 10.00  PLN  
Podatek od odsetek: 1.90  PLN  
Odsetki po podatku: 8.10  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z całkowitą utratą odsetek
    Minimalna kwota lokaty: 1000 zł
    Oprocentowanie stałe
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Istnieje wieli stron internetowych, które używają miana „portal finansowy”, „serwis finansowy”. Ale żaden z nich nie podpowie Ci, gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt na samochód, gdzie założyć najlepsze lokaty bankowe czy konta osobiste. Rzadko który serwis finansowy udostępnia rzetelny kalkulator zdolności kredytowej, który policzy na jaką kwotę kredytu Cię stać. Zrobi to natomiast porównywarka finansowa. Jej specjaliści-analitycy oraz researcherzy codziennie aktualizacją setki informacji. Dokładają wszelkiej staranności, by kredyty, karty kredytowe, leasing czy konta bankowe były porównywane na podstawie rzetelnych i aktualnych informacji. Redaktorzy natomiast dbają o to, byś codziennie mógł przeczytać informacje o nowych produktach, które instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne) kierują na rynek.