Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

WYBRANA OFERTA
Skrót oferty
Citi Handlowy

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt
10 000.00 PLN / 12 miesięcy
Marża banku
negocjowana
Prowizja
200.00 PLN
Przejdź dalej
Ocena klientów ------
WYBRANA OFERTA
Szczegóły oferty
Opis oferty Komentarze
Maksymalna kwota kredytu 3 000 000.00 PLN Minimalna wysokość kwota kredytu wynosi 30 tys. PLN, maksymalna wynosi 3 mln PLN (limit zabezpieczony). Przy limicie niezabezpieczonym maksymalna kwota kredytu do do 300 tys PLN.
Minimalny okres prowadzenia firmy 12 miesięcy Minimalny wymagany okres działania firmy to 12 miesięcy (1 rok obrachunkowy).
Przeznaczenie kredytu   Kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu   Z kredytu mogą skorzystać: -Indywidualne działalności gospodarcze, -Spółki osobowe, -Spółki kapitałowe.
Koszty kredytu Komentarze
Minimalna marża banku negocjowana

Cena zależy od wysokości wnioskowanego kredytu oraz oferowanego zabezpieczenia. Wysokość marży od 2 do 8%, oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 1M + marża od 2% do 8%.

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się ona różnić od stawki stosowanej przez bank). Może to być przyczyną istnienia różnić w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Marża banku wynosi od 2 do 8%, oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 1M.

Oprocentowanie nominalne
Oprocentowanie rzeczywiste
miesięczna rata
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 0.00 PLN Brak prowizji za rozpatrzenie wniosku.
Prowizja przygotowawcza 200.00 PLN Prowizja przygotowawcza mieści się w przedziale od 1,5 do 2% min. 500 zł.
Prowizja od niewykorzystanych środków 1.50 % Prowizja od niewykorzystanych środków może wynieść od 1 do 1,5%.
Wcześniejsza spłata 0.00 % Opłata za wcześniejszą spłatę nie jest pobierana.
Dodatkowe informacje Komentarze
Podstawa przyznania kredytu Oświadczenie Zaświadczenia wymagane od nowych klientów kredytowych.
Zabezpieczenie kredytu Nie Zabezpieczenie kredytu wymagane jest przy kredycie powyżej 300 000 PLN dopuszczalne zabezpieczenie: gotówka, hipoteka na nieruchomości, zastaw lub przewłaszczenie środków trwałych (maszyn, urządzeń, pojazdów), gwarancja de minimis BGK.
Odnawialny Tak  
Ubezpieczenie kredytu Nie
Forma prowadzenia rozliczeń z US   Bank akceptuje następujące formy rozliczeń z US: - Pełna Księgowość, - Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, - Ryczałt od Przychodów Ewidencjonowanych
Plusy oferty Minusy oferty
Korzystniejsza oferta cenowa dla istniejących Klientów Banku. Możliwość udzielenia kredytu na okres 12 miesięcy. Kredyt nie jest odnawialny.
Maksymalna kwota kredytu 3 mln PLN.
Minimalny wymagany okres działania firmy to 12 miesięcy
Istnieje wieli stron internetowych, które używają miana „portal finansowy”, „serwis finansowy”. Ale żaden z nich nie podpowie Ci, gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt na samochód, gdzie założyć najlepsze lokaty bankowe czy konta osobiste. Rzadko który serwis finansowy udostępnia rzetelny kalkulator zdolności kredytowej, który policzy na jaką kwotę kredytu Cię stać. Zrobi to natomiast porównywarka finansowa. Jej specjaliści-analitycy oraz researcherzy codziennie aktualizacją setki informacji. Dokładają wszelkiej staranności, by kredyty, karty kredytowe, leasing czy konta bankowe były porównywane na podstawie rzetelnych i aktualnych informacji. Redaktorzy natomiast dbają o to, byś codziennie mógł przeczytać informacje o nowych produktach, które instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne) kierują na rynek.