Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Twoje kryteria wyboru: typ: wszystkie, organizacja: Visa, technologia: wszystkie, wysokość limitu: 5 000
Eurobank
Ocena Klientów: ------
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Typ karty złota   
Organizacja płatnicza VISA   
Technologia karty mikroprocesor   
Wysokość limitu wydatków Od 3000 do 50000 PLN  
Długość okresu bezodsetkowego 56 dni  
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 %  
Koszt przyznania karty 0.00 PLN  
Okres ważności karty (w latach)  
Opłata roczna za użytkowanie karty 174.00 PLN

Opłata za obsługę limitu kredytowego (miesięczna) naliczana po zakończonym cyklu rozliczeniowym. Opłata nie jest naliczana za cykl rozliczeniowy, jeśli łączna kwota rozliczonych w tym okresie transakcji bezgotówkowych wynosi min. 700 zł.

Jeśli w cyklu rozliczeniowym, za który naliczana jest opłata, posiadacz karty był objęty co najmniej jednym ubezpieczeniem opcjonalnym, opłata wynosi 12,5 zł/mies.

Jeśli w cyklu rozliczeniowym, za który naliczana jest opłata, posiadacz karty nie był objęty żadnym ubezpieczeniem opcjonalnym, opłata wynosi 14,5 zł/mies.

 
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5%, min. 30 PLN   
Prowizja za wypłatę gotówki 4%, min. 9 PLN 

- w bankomacie eurobanku 4,5% kwoty wypłaty, min 9 zł;
- wypłata gotówki w bankomacie banku obcego na terenie Polski, w placówce banku obcego, urzędu pocztowego, innej instytucji finansowej na terenie Polski - 4,5% kwoty wypłaty, min. 9 zł;
- wypłata gotowki w bankomacie za granicą, w placówce banku lub innej instytucji finansowej za granicą, w tym za przewalutowanie transakcji - 4,5% kwoty wypłaty, min. 10zł;

 
Koszt ubezpieczenia karty brak   
Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 0 godzin  
Dzień spłaty zadłużenia TAK 

Dzień spłaty zadłużenia przypada 25 dni po dniu końca cyklu rozliczeniowego (10, 20 lub 26 dzień miesiąca) i przypada w dzień roboczy.

 
Informacje dodatkowe
  • Możliwość automatycznej spłaty zadłużenia z konta
  • Bezpłatna tylko dla aktywnie korzystających
  • Bezpłatne SMS-y przypominające o spłacie zadłużenia na 2 dni przed terminem wymagalności
  • 3D Secure – dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowych kodem SMS
  • Możliwość przeniesienia zadłużenia z karty w innym banku na preferencyjnych warunkach
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Istnieje wieli stron internetowych, które używają miana „portal finansowy”, „serwis finansowy”. Ale żaden z nich nie podpowie Ci, gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt na samochód, gdzie założyć najlepsze lokaty bankowe czy konta osobiste. Rzadko który serwis finansowy udostępnia rzetelny kalkulator zdolności kredytowej, który policzy na jaką kwotę kredytu Cię stać. Zrobi to natomiast porównywarka finansowa. Jej specjaliści-analitycy oraz researcherzy codziennie aktualizacją setki informacji. Dokładają wszelkiej staranności, by kredyty, karty kredytowe, leasing czy konta bankowe były porównywane na podstawie rzetelnych i aktualnych informacji. Redaktorzy natomiast dbają o to, byś codziennie mógł przeczytać informacje o nowych produktach, które instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne) kierują na rynek.